Kontakta oss

Hör av dig så tar vi kontakt för ett första och helt förutsättningslöst möte!

    Paul Broman
    PAUL BROMAN

    Grafisk form / Produktion
    E-post: paul@ahlqvist-co.se
    Telefon: 0454-154 26
    Mobil: +46 70-657 20 12

    Martin Jakobsson
    MARTIN JAKOBSSON

    Webbutveckling
    E-post: martin@ahlqvist-co.se
    Mobil: +46 708-27 44 89

    Mel Arvidsson
    MEL ARVIDSSON

    Art director / Grafisk formgivning
    E-post: mel@ahlqvist-co.se
    Mobil: +46 73-366 94 88

    Stefan Hedner
    STEFAN HEDNER

    Copy
    E-post: stefanh@ahlqvist-co.se
    Mobil: +46 73-324 25 37

    Lena Jepson
    LENA JEPSON

    Media / Administration
    E-post: lena@ahlqvist-co.se
    Telefon: 0454-154 23
    Mobil: +46 70-833 33 15

    Eijer Andersson
    EIJER ANDERSSON

    Art director / Fotograf
    E-post: eijer@ahlqvist-co.se
    Telefon: 0454-154 27
    Mobil: +46 70-811 41 18